Zajęcia pozalekcyjne
images/slajdy/slajd_zso.png

 

 

Termin, godzina, sala

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący zajęcia

     ostatnia środa miesiąca, 14:30

kółko psychologiczne

Marzena Grela

     środa, 13:20

zaj dyd-wyr – j.polski, klasa 1 B

Bożena Simon

     wtorek , 12:20

zaj dyd-wyr – j.angielski, klasa 1 B

Alina Jaskólska

     wtorek 14:20

zaj dyd-wyr – matematyka, klasa 1 B

Jolanta Nowak

     środa 14:20, sala 111

zaj dyd-wyr – j.polski, dla gimnazjalistów

Joanna Grobelka

     wtorek 14:20

zaj dyd-wyr – matematyka

Marzena Golly

     piątek 7:00

zaj dyd-wyr – j.angielski

Anna Noga

     wtorek 14:20, sala 214

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Barbara Malińska

     środa 7:10, co 2 tygodnie

zaj dyd-wyr – matematyka

Kornelia Krawczyk

     do uzgodnienia

Podstawy języka greckiego

Marcin Kuś

     do uzgodnienia

Podstawy języka łacińskiego

Marcin Kuś

     do uzgodnienia

Kółko fotograficzne

Marcin Kuś

     poniedziałek 15:10

zajęcia wyrównawcze z chemii

Aleksandra Kochan

     wtorek 14:30,  sala 307

Kawiarenka literacka

Joanna Grobelka

     środa 13:25,  sala 312

Fakultet dla maturzystów

Joanna Grobelka

     wtorek 13:25,  sala 306

Fakultet dla maturzystów

Danuta Piechocka

     czwartek 7:10, co 2 tygodnie, sala 301

zajęcia wyrównawcze z matematyki dla chętnych

Jolanta Nowak

     czwartek 7:00

zajęcia dodatkowe 2 B (rozszerzenie)

Anna Noga

     piątek 14:20,  sala 223

zajęcia wyrównawcze z informatyki

Damian Balwierz

     czwartek 14:20, sala 104

zajęcia fakultatywne

Jolanta Żółtowska -Widera

     wtorek 14:20

konsultacje z języka polskiego

Piotr Nosal

     do uzgodnienia

konsultacje z biologii

Dorota Kremer

     środa 14:20,  sala 305

fakultet z biologii dla maturzystów

Wojciech Adamus

     piątek 7:10,  sala 303

fakultet z geografii

Alfred Szulczek

     poniedziałek 15:10

konsultacje (historia, wos)

mgr B.Stalmach-Morawiec

     czwartek 15:15

SKS

mgr E.Jakubczyk

     poniedziałek 14:20

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

O.Rochowska-Siwiec

     poniedziałek 8:00

j. angielski konwersacje – 2 B

A.Noga

     pierwszy poniedziałek miesiąca 15:10

j. włoski konwersacje

M.Klisiatys

     czwartek 7:10

przygotowanie do matury 3 B

J.Legomińska

     wtorek 14:20

fakultet dla maturzystów

I.Miśtak

    czwartek 7:10 (co drugi tydzień)

konsultacje i zaliczenia

I.Miśtak

terminy ustalane z prowadzącym w zależności od aktualnych występów

„Freedom”

Wojciech Adamus

środy 14:30 – 16:00
oraz terminy
ustalane z prowadzącym
w
zależności od aktualnych występów

„Coolturalni”

Karolina Wilk
Anna Aleksa